Petrol fiyatlarında son 3 yılın en büyük düşüşü
Ham petrol fiyatları, yüzde 7'nin üstünde değer kaybederek son 3 yılın en büyük düşüşünü yaşadı.
Petrol fiyatlarında son 3 yılın en büyük düşüşü
Ham petrol fiyatları, yüzde 7'nin üstünde değer kaybederek son 3 yılın en büyük düşüşünü yaşadı
Ticaret Bakanı Pekcan: Türk Eximbankın desteklediği firma sayısı 10 bin 642'ye ulaştı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Türk Eximbankın desteklediği firma sayısı 10 bin 642'ye ulaştı. Yıl sonuna kadar 11 bine ulaşmayı hedefliyoruz." dedi.
Petrol fiyatlarında son 3 yılın en büyük düşüşü
Ham petrol fiyatları, yüzde 7'nin üstünde değer kaybederek son 3 yılın en büyük düşüşünü yaşadı.
"Süslü Parlak Pembe" elmas yüzük dünya rekoru kırdı (242 milyon lira)
Cenevre'deki açık artırmada "The Pink Legacy" isimli "Süslü Parlak Pembe" elmas yüzük rekor bir bedelle el değiştirdi. Satışıyla "dünya rekoru" kıran yüzüğü ABD'li Harry Winston mücevherat şirketinin satın aldığı açıklandı.
IMF'den İtalya'ya mali genişleme uyarısı
Uluslararası Para Fonu (IMF) İtalya'da hükümetin planladığı mali genişlemenin riskleri beraberinde getireceği ve ülke ekonomisini ters şoklara kırılganlaştıracağı uyarısında bulundu.
Bakan Ersoy: Japon turist ziyaretinde yüzde 90'a yakın artış var
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye'yi ziyaret eden Japon turist sayısında bu sene yüzde 90'a yakın bir artış olduğunu bildirdi. Ankara'da bir otelde, 7 Ekim'den itibaren devam eden "Japonya Festivali Sonbahar 2018"in kapanış kokteyli kapsamında "Japon Mutfağı Günleri"nin tanıtım...
Altın fiyatlarında ne kadar oldu?
Altın fiyatları dünkü düşüşün ardından bugün güne yükselişle başladı. Altın uzmanı İslam Memiş, dolar endeksinin 97 seviyesinin üzerine çıkmasının altının ons fiyatını olumsuz yönde etkilendiğini belirterek, "Altının ons fiyatında 1.207 dolar aşağı yönlü kırıldığı için teknik olarak 1.197 dolar seviyesini destek olarak takip edeceğiz." ifadelerini kullandı. İşte 13 Kasım güncel altın fiyatları
Hürriyet Gazetesi
TRT Haber
Habertürk
NTV Haber
CNN Türk